Aktualności | Szkoły Salezjańskie

Aktualności

BO WARTO POMAGAĆ

9 grudnia 2018r odbyła się już kolejna akcja charytatywna z udziałem naszych uczniów we współpracy z Wolontariatem Legionowo pod opieką p. Joanny Rogali i p. Urszuli Żychowicz. Tym razem Strefa Wymiany Maskotek dla przedszkolaków w Ratuszu Miejskim w Legionowie. Pomimo wolnego czasu od nauki i szkoły chętnie uczestniczyliśmy w tej akcji charytatywnej. Sprawiła nam ona wiele satysfakcji i radości.

MIEJSKA WIGILIA

Na zaproszenie Przewodniczącej rady Osiedla Sobieskiego, p. Danuty Ulkie uczniowie naszej szkoły z opiekunką p. Joanną Rogalą, wczoraj pięknie reprezentowali naszą placówkę podczas Wigilii dla mieszkańców Os. Sobieskiego i Os. Młodych. Przygotowali i wyśpiewali jak każdego roku Koncert Kolęd i Pastorałek wg. scenariusza p. profesor...

Zapraszamy Rodziców na spotkanie z dyrekcją oraz gronem pedagogicznym 18 grudnia 2018 r.

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich zapraszają Rodziców na spotkanie, które odbędzie się 18 grudnia 2018 r. , na godzinę 18.00 do sali gimnastycznej. Spotkanie z dyrektorem szkoły ks. Markiem Stachowiczem będzie miało charakter świąteczny. Wystąpią przed Państwem uczniowie klasy III A SLO z programem, który wprowadzi nas w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W tym dniu odbędą się również spotkania z wychowawcami klas o godz. 18.30 oraz z nauczycielami o godz. 19.00.

Zapraszamy serdecznie!

Strony