GALA PO PROSTU... | Szkoły Salezjańskie

GALA PO PROSTU...

W dniu 17 listopada 2017r, w Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego, odbył się Koncert Galowy (Gala) IX Miejskiego Festiwalu Młodych Talentów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowa. I naszych artystów z Teatru "PoProstu" tam nie zabrakło (jak każdego roku do tej pory). Zaprezentowali się pięknie i z klasą oraz zachwycili zgromadzoną publiczność na widowni. Wyśpiewali, wygrali jak z nut i wytańczyli wszystko co tylko było można.

Na pierwszym planie śpiewająca z mikrofonem Zuzanna Korzeń. Fot. Karolina Zielińska

Pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowa.
Eliminacje do konkursu odbyły się w dniu 19 września 2017r. Komisja w składzie : Małgorzata Luzak (radna Rady Miasta Legionowo), Grażyna Wesołowska ( nauczyciel ZSO nr 2), Jerzy Młynarz (muzyk, Miejski Ośrodek Kultury) oraz Natalia Lipińska (przedstawicielka młodzieży) po wysłuchaniu prezentacji wszystkich młodych talentów wyłoniła laureatów, którzy wzięli udział w Koncercie, Gali Finałowej w dniu 17 listopada 2017r..
Nasza reprezentacja z Teatru „PoProstu” z Zespołu szkół Salezjańskich to:
1. Zuzanna Korzeń (ZS Salezjańskich - 1A SLO) – Superstition S. Wonder
2. Szymon Sawicki (ZS Salezjańskich - III bg) – Attention Charlie Puth
3. Wiktoria Rurka (ZS Salezjańskich - 1A SLO)
4. Matylda Szmigielska (ZS Salezjańskich - 7b) – układ taneczny Hurt
5. Jan Uziembło (ZS Salezjańskich - 7c) – Zalotny Witold Lutosławski
6. Marysia Wójtowicz (ZS Salezjańskich - IIIag) - Nie znajdą nas Michał Bajor
W dniu 17 listopada 2017r podczas Koncertu Finałowego zachwycili wszystkich zgromadzonych w Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie. W przyszłym roku Jubileuszowy X Festiwal Młodych Talentów... Już nie możemy się doczekać kolejnej Gali...