MIEJSKA WIGILIA PO PROSTU... | Szkoły Salezjańskie

MIEJSKA WIGILIA PO PROSTU...

Na zaproszenie Radnej Miejskiej Pani Danuta Ulkie aktorzy i wokalistki Szkolnego Teatru "PoProstu" z opiekunką p. Joanną Rogalą, dzisiaj pięknie reprezentowali naszą szkołę podczas Wigilii dla mieszkańców Os. Sobieskiego i Os. Młodych. Przygotowali pod czujnym okiem P. Joanna Rogala i wyśpiewali jak każdego roku Koncert Kolęd i Pastorałek po prostu...

Obecny był Prezydent Miasta P. Roman Smogorzewski i Starosta Legionowski P. Jerzy Zaborowski...
Na spotkaniu obecny był Prezydent Miasta P. Roman Smogorzewski, Zastępca Starosty Legionowskiego P. Jerzy Zaborowski, księża, Prezes SMLW P. Szymon Rosiak wraz z P. Agnieszka Borkowska oraz wielu radnych miejskich. Starsi ludzie śpiewali kolędy wspólnie z młodzieżą Zespołu Szkół Salezjańskich w Legionowie... Wzruszeń i łez było wiele... Była to Wigilia wielopokoleniowa... Pięknie kiedy młodzież z uśmiechem, życzliwością i radością śpiewa i gra dla starszego pokolenia mieszkańców naszej gminy <3 Kiedy widzimy dobroć ludzką - życzliwe, bezinteresowne reakcje - robi nam się ciepło na sercu i mamy ochotę być lepszymi ludźmi. Dobroć jest bowiem zaraźliwa. Otrzymaliśmy kolejne zaproszenie z programem Wielkanocnym