osiągnięcia | Szkoły Salezjańskie

osiągnięcia

NASI FINALIŚCI XII POWIATOWEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO.

W dniu 2 marca 2018 r. odbył się II etap XII Powiatowego Konkursu Biologicznego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo w Zespole Szkół na Piaskach. Oto wyniki dla nas wspaniałe: Finalistki na poziomie klas III to: Maja Augustyn – klasa III bg i Urszula Chmara – klasa III dg. Finalista na poziomie klas II to Mikołaj Szmigielski – klasa II bg.

XII POWIATOWY KONKURS BIOLOGICZNY 2018...

W dniu 14 lutego 2018 r odbył się I etap (szkolny) XII Powiatowego Konkursu Biologicznego dla klas 7 Szkoły Podstawowej oraz II i III klas gimnazjalnych. Konkurs organizowany jest przez SP nr 8 i odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Aby przejść do II etapu potrzeba było uzyskać powyżej 70% z części pierwszej. Do drugiego etapu z naszej szkolnej ekipy zakwalifikowało się 5 osób:

„Najlepsi z najlepszych”

W dniu 20 listopada 2017 w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów, która poprowadzona została przez dyrektor Wydziału Kształcenia Ponadgimnazjalnego i Ustawicznego Kuratorium Oświaty, panią Magdalenę Cichostępską.

Strony

Subscribe to osiągnięcia