osiągnięcia | Szkoły Salezjańskie

osiągnięcia

KOLEJNY ROK 100% ZDAWALNOŚCI MATURY U SALEZJANÓW!

Wszyscy absolwenci Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Bosko zdali egzamin maturalny. Należą Wam się serdeczne gratulacje! Dzielnie przebrnęliście przez egzaminacyjne trudy! Przed Wami start w dorosłe życie i najważniejszy egzamin - ten z życia! Życzymy Wam, żeby w dalszym ciągu nie opuszczało Was szczęście, a udany start był zapowiedzią dalszych sukcesów.

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSU EKOLOGICZNEGO

W dniu 21 maja 2018 roku, o godz. 9.00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Legionowie odbyła się trzecia już edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla klas VII SP, II i III Gimnazjum pt. „Myśl globalnie, działaj lokalnie”, pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Nasi reprezentanci wypracowali:
1. Klara Koremba klasa7 SP - I miejsce -Laureatka.
2. Jan Chojnacki klasa 7SP - II miejsce - Laureat.
3. Urszula Chmara klasa III Gimnazjum - Laureatka.
4. Maja Augustyn klasa III Gimnazjum Finalistka.
5. Mikołaj Szmigielski klasa II Gimnazjum Finalista.

INTERNETOWY KONKURS MATEMATYCZNY "MAKS MATEMATYCZNY" ROZSTRZYGNIĘTY!

8 marca 2018 r. po raz pierwszy, wzięliśmy udział w internetowym konkursie matematycznym " Maks Matematyczny". Pięciu uczniów z klasy 2bg, w określonym czasie, przystąpiło do rozwiązywania matematycznych łamigłówek. Jasiek Kucza i Maksymilian Makulski uzyskali najlepsze wyniki

KONKURS "WE SING POP AMERICAN PROTAGE”

Wiktoria Rurka i wychowawca klasy...

Na koniec roku 2017 uczennica klasy 1A SLO naszej szkoły Wiktoria Rurka wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie „We Sing Pop American Protage”. Do Nowego Yorku wpłynęło blisko 2000 zgłoszeń z całego świata, a jury wybrało spośród wszystkich tylko 10 osób. Jest nam bardzo miło poinformować, że jedną z tych osób została właśnie Wiktoria.,

NASI FINALIŚCI XII POWIATOWEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO ODEBRALI DZIŚ NAGRODY.

Dzisiaj o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr. 8 odbyło się Podsumowanie Konkursów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Na uroczystości zostały rozdane nagrody i dyplomy laureatom i finalistom Powiatowego Konkursu Biologicznego. I nas tam nie zabrakło.

Strony

Subscribe to osiągnięcia