RECITAL NASZEJ UCZENNICY WIKTORII RURKA W MOK-u. | Szkoły Salezjańskie

RECITAL NASZEJ UCZENNICY WIKTORII RURKA W MOK-u.

Zapraszamy serdecznie 19 maja 2018r (sobota) o godz. 18.00 na Recital naszej uczennicy Wiktorii Rurka. Tematyka recitalu? To piosenki o miłości. Recital odbędzie się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie, ul. Norwida 10. Wstęp wolny.

Wiktoria Rurka

19 maja 2018r (sobota) o godz. 18.00. Wstęp wolny.
Wiktoria jest uczennicą klasy 1A Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego. Od 4 lat jest wokalistką i aktorką Szkolnego Teatru „PoProstu”. Występuje wraz z teatrem w całej Polsce. Występowała również z Autorską Szkołą Musicalową w Teatrze Roma w Warszawie oraz pobierała lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej. Jest wszechstronnie utalentowana muzycznie i artystycznie.
Jej piosenki, które nam zaprezentuje podczas koncertu dotyczą miłości w wielu perspektywach, od miłości szczęśliwej do miłości trudnej i przynoszącej nam ból. Cały recital będzie składał się z piosenkach polskich ale także angielskich. Mam nadzieje, że każdy z słuchaczy będzie mógł, w każdej z piosenek znaleźć uczucia, których kiedyś doznał czy też chciałby doznać. Będzie romantycznie, ekspresyjnie i będzie się się działo.
Zapraszamy serdecznie.