X JUBILEUSZOWY KONCERT CHARYTATYWNY PT. "PODĄŻAJĄC ZA GWIAZDĄ" | Szkoły Salezjańskie

X JUBILEUSZOWY KONCERT CHARYTATYWNY PT. "PODĄŻAJĄC ZA GWIAZDĄ"

Jako szkoła katolicka cyklicznie organizujemy koncerty charytatywne dla potrzebujących…
Angażujemy się w działalność charytatywną, ponieważ chcemy zwrócić uwagę ludzi na istotne problemy innych, których społeczeństwo nie jest do końca świadome. Nie ma w tym podtekstów, interesów, działań z pobudek egoistycznych. Jest szczera intencja pomocy drugiej osobie.

Fot. Karolina Zielińska

Pomagaliśmy dzieciom z Nurca.
Św. Jan Paweł II powiedział: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Teatr "PoProstu" wraz z klasą 1A SLO bardzo chcieli pomóc wspólnie z opiekunami Teatru p. Joanną Rogalą (jednocześnie wychowawcą klasy 1A SLO) i p. Patrykiem Pawlakiem, w tym roku dzieciom z Podlasia, a dokładnie z Nurca, którymi opiekuje się zaprzyjaźniona z naszą szkołą S. Katarzyna Lachowska wraz z innymi siostrami ze Zgromadzenia Sióstr z Gandino .

W Programie obejrzeliśmy:
1. „Koncert Kolęd i Pastorałek” czyli najpiękniejsze Polskie Kolędy i Pastorałki w wykonaniu wokalistek Teatru „PoProstu”
2. Spektakl Teatralny czyli Pastorałka pt. „Kto powita Maleńkiego?” w wykonaniu starszej i młodszej grupy teatralnej.
Reżyseria koncertu: opiekunowie Teatru „PoProstu” - p. Joanna Rogala i p. Patryk Pawlak.
Spotkanie uświetnił festiwal wypieków w wykonaniu aktorek, aktorów, wokalistek, wokalistów naszego całego Teatru „PoProstu” oraz uczniow klasy 1A SLO..

PODCZAS KONCERTU ZEBRALIŚMY OKOŁO 2 TYS. ZŁOTYCH. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WASZE WOKALNE I TEATRALNE UMIEJĘTNOŚCI ORAZ DOBRE I SZCZODRE SERCA... WIEMY, ŻE DOBRO POWRACA...